ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ CAMP Β' ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟ 01/07/2019 ΕΩΣ 12/07/2019

ΩΡΑ ΑΦΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 07.00 έως 08.20

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 14.00  έως 16.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 1/7

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

/ FORTNITE (Γ)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΝΒΑ (Δ)

10:30-11:30

WINNERS

(Ε)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

FORTNITE (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΓΟΡΙΑ (Στ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

12:00-13:00

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

WINNERS (Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΠΕΤΚΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

13:00-14:00

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

ΝΒΑ (Δ)

ΠΕΤΚΟΥ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

 

ΤΡΙΤΗ 02/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

09:30-10:30

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

10:30-11:30

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ(Δ)

12:00-13:00

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

13:00-14:00

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΠΑΡΚΟ

ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΕΤΟΙ, ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ, ΜΑΚΡΗ, ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ(ΔΙΑΣΩΣΤΡΙΑ-ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΡΙΑ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ )

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

10:30-11:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

WINNERS

(Ε)

12:00-13:00

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

PRO (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

13:00-14:00

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΠΑΡΚΟ

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΠΑΡΚΟ

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β΄), FORTNITE (Γ) & ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΕΤΚΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ 04/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ )

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΤΣΩΝΗ)

08:30-09:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΤΣΩΝΗ

09:30-10:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

10:30-11:30

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

12:00-13:00

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

13:00-14:00

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΟΥΣΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

& ΤΣΩΝΗ

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΠΑΡΚΟ

ΘΑΛΑΣΣΑ: NBA (Δ), ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Δ & Ε), WINNERS (Ε)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΕΤΚΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΠΕΤΚΟΥ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

10:30-11:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

FORTNITE (Γ)

12:00-13:00

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

13:00-14:00

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

ΠΑΡΚΟ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ(Β)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΠΑΡΚΟ

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

(ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ)

ΘΑΛΑΣΣΑ: UNICORNS (Γ/ΣΙΟ), SUMMER GIRLS (Στ΄), ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ), PRO (Στ΄)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΤΣΩΝΗ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

09:30-10:30

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

10:30-11:30

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS (Ε)

ΝΒΑ (Δ)

12:00-13:00

WINNERS

(Ε)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

FORTNITE (Γ)

13:00-14:00

ΝΒΑ (Δ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

WINNERS (Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

PRO (Στ΄)

 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΕΤΟΙ, ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ, ΜΑΚΡΗ, ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ(ΔΙΑΣΩΣΤΡΙΑ-ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΡΙΑ)

 

ΤΡΙΤΗ 09/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ )

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

10:30-11:30

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

12:00-13:00

ΑΕΤΟΙ (Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

ΝΒΑ (Δ)

13:00-14:00

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΠΑΡΚΟ

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΠΑΡΚΟ

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΠΑΡΚΟ

 ΘΑΛΑΣΣΑ: ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β΄), FORTNITE (Γ) & ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ )

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΤΣΩΝΗ)

08:30-09:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

10:30-11:30

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

12:00-13:00

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

13:00-14:00

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΟΥΣΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

& ΤΣΩΝΗ

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΠΑΡΚΟ

ΘΑΛΑΣΣΑ: NBA (Δ), ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Δ & Ε), WINNERS (Ε)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΕΤΚΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ 11/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΠΕΤΚΟΥ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

10:30-11:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ)

FORTNITE (Γ)

12:00-13:00

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

13:00-14:00

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

WINNERS (Ε)

ΠΑΡΚΟ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ(Β)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΠΑΡΚΟ

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

 ΘΑΛΑΣΣΑ: UNICORNS (Γ/ΣΙΟ), SUMMER GIRLS (Στ΄), PRO (Στ΄)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΤΣΩΝΗ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/07

ΩΡΑΡΙΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

08:30-09:30

FORTNITE (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ

PRO (Στ΄)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

WINNERS (Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ(Β)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS (Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΝΒΑ (Δ)

10:30-11:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

FORTNITE (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΠΕΤΚΟΥ

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS (Ε)

12:15-14:00

ΕΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ B΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Τα cookies μας διευκολύνουν να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας. Με τη χρήση των υπηρεσιών μας επιτρέπετε να χρησιμοποιούμε cookies.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ