ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ CAMP Γ' ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟ 15/07/2019 ΕΩΣ 25/07/2019

ΩΡΑ ΑΦΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 07.00 έως 08.20

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 14.00  έως 16.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/7

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α) /

ΑΕΤΟΙ (Α)

09:30-10:30

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α) /

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

10:30-11:30

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α) /

ΑΕΤΟΙ (Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΝΒΑ (Δ) /

FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

12:00-13:00

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α) /

ΑΕΤΟΙ (Α)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

13:00-14:00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α) /

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΤΡΙΤΗ 16/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ )

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

09:30-10:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

10:30-11:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

12:00-13:00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

13:00-14:00

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

SUMMER GIRLS (Στ΄) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ:ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ), ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /ΑΜΑΖΟΝΕΣ(Δ & Ε), WINNERS (Ε)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΤΣΩΝΗ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ

ΤΣΩΝΗ)

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

WINNERS

(Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

10:30-11:30

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

12:00-13:00

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

13:00-14:00

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ

(Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΠΑΡΚΟ

 

ΠΕΜΠΤΗ 18/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ

ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

09:30-10:30

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

10:30-11:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

WINNERS (Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

12:00-13:00

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

13:00-14:00

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS (Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΕΤΟΙ, ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ, ΠΕΤΚΟΥ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΠΕΤΚΟΥ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ

(Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

10:30-11:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ

(Α)

12:00-13:00

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

13:00-14:00

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS (Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ: UNICORNS (Γ/ΣΙΟ)/SUMMER GIRLS (Στ΄), ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β), ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΤΣΩΝΗ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ

ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

09:30-10:30

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

10:30-11:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

WINNERS (Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

12:00-13:00

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

13:00-14:00

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS (Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΕΤΟΙ, ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ, ΠΕΤΚΟΥ

 

ΤΡΙΤΗ 23/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ )

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

09:30-10:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

10:30-11:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

12:00-13:00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

13:00-14:00

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ:SUMMER GIRLS (Στ΄) & UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ), ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /ΑΜΑΖΟΝΕΣ(Δ & Ε), WINNERS (Ε)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/07

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

WINNERS

(Ε)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ

(Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

10:30-11:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ

(Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

12:00-13:00

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

13:00-14:00

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS (Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β), ΝΒΑ (Δ) / FORTNITE (Γ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΕΤΚΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ 25/07

ΩΡΑΡΙΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

WINNERS (Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΝΒΑ (Δ) /

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ(Β)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΕΤΚΟΥ

09:30-10:30

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

WINNERS (Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ) /

FORTNITE (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

10:30-11:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ) /

FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

WINNERS (Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ) /

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

12:15-14:00

ΕΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ Γ΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ

Τα cookies μας διευκολύνουν να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας. Με τη χρήση των υπηρεσιών μας επιτρέπετε να χρησιμοποιούμε cookies.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ