ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ CAMP A' ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟ 19/2018 ΕΩΣ 29/06/2018

ΩΡΑ ΑΦΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 07.00 έως 08.20

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 14.00  έως 16.00

ΤΡΙΤΗ 19/06

 

ΠΡΟΓΡΑΜ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΜΟΝΤ

ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

 

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

 

09:30-10:30

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

   

10:30-11:30

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

 

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

   

12:00-13:00

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

 

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

13:00-14:00

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α) ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

   

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

   

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ: UNICORNS, BRAZILIANS, ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/06

 

ΠΡΟΓΡΑΜ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΜΟΝΤ

ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

BRAZILIANS

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

 

UNICORNS

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

 

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

BRAZILIANS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

UNICORNS

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

 

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

 

10:30-11:30

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

UNICORNS

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

BRAZILIANS

 

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ

 

12:00-13:00

UNICORNS

BRAZILIANS

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

   

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ (Ε)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

13:00-14:00

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ (Ε)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

   

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

BRAZILIANS

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

UNICORNS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ: RONALDO-MESSI JUNIORS & ΑΕΤΟΙ ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΜΑΝΕΛΑ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 21/06

 

ΠΡΟΓΡΑΜ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΜΟΝΤ

ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

BRAZILIANS

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

UNICORNS

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

   

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

09:30-10:30

BRAZILIANS

UNICORNS

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

   

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

 

10:30-11:30

UNICORNS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

BRAZILIANS

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

     

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

 

12:00-13:00

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

ΑΕΤΟΙ (Δ)

 

BRAZILIANS

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

UNICORNS

 

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

13:00-14:00

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

   

UNICORNS

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

BRAZILIANS

ΚΕΡΑΥΝΟΙ (Β)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

 

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β), GIRLS ACADEMY (Δ & Ε), ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ, ΜΑΝΕΛΑ, ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/06

 

ΠΡΟΓΡΑΜ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΚΟΜΙΑΝΟΣ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΕΛΛ. ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

BRAZILIANS

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

 

UNICORNS

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

 

09:30-10:30

ΑΕΤΟΙ (Δ)

 

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

UNICORNS

 

BRAZILIANS

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

10:30-11:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

BRAZILIANS

UNICORNS

ΑΕΤΟΙ (Δ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

 

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

12:00-13:00

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

   

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

 

BRAZILIANS

UNICORNS

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

13:00-14:00

BRAZILIANS

UNICORNS

     

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

 

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α), ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α), ΚΕΡΑΥΝΟΙ ( Β)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΦΑΙΗ, ΜΑΡΙΑ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/06

 

ΠΡΟΓΡΑΜ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΜΟΝΤ

ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

 

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

 

09:30-10:30

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

   

10:30-11:30

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

 

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

   

12:00-13:00

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

 

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ(Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ

(Α)(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

13:00-14:00

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α) ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

   

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

 

ΚΕΡΑΥΝΟΙ (Β)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

ΘΑΛΑΣΣΑ: UNICORNS, BRAZILIANS, ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΜΑΝΕΛΑ

 

ΤΡΙΤΗ 26/06

 

ΠΡΟΓΡΑΜ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΜΟΝΤ

ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

(ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

BRAZILIANS

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

 

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

UNICORNS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

09:30-10:30

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

UNICORNS

 

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

BRAZILIANS

 

10:30-11:30

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

UNICORNS

BRAZILIANS

 

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

 

12:00-13:00

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

UNICORNS

   

BRAZILIANS

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

13:00-14:00

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α) ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

BRAZILIANS

   

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

UNICORNS

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

 

ΘΑΛΑΣΣΑ: RONALDO-MESSI JUNIORS & ΑΕΤΟΙ

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΤΡΑΝΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/06

 

ΩΡΑΡΙΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΤΖΟΥΝΤΟ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

BRAZILIANS

ΑΕΤΟΙ (Δ)

   

UNICORNS

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

09:30-10:30

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

UNICORNS

BRAZILIANS

   

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

10:30-11:30

 

UNICORNS

BRAZILIANS

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

 

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ

 

12:00-13:00

BRAZILIANS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

   

ΔΕΙΝΟ

ΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ (Ε)

UNICORNS

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

13:00-14:00

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΔΕΙΣΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

   

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

UNICORNS

BRAZILIANS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ (Ε)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

 

ΘΑΛΑΣΣΑ: GIRLS ACADEMY (Δ & Ε), ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ), ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β) ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ

 

ΠΕΜΠΤΗ 28/06

 

ΩΡΑΡΙΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

BADMINTON

ΜΟΝΤ

ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ

08:30-09:30

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

BRAZILIANS

ΑΕΤΟΙ (Δ)

UNICORNS

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

 

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

09:30-10:30

BRAZILIANS

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

 

UNICORNS

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

 

10:30-11:30

UNICORNS

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

BRAZILIANS

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

 

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

 

12:00-13:00

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

   

ΑΕΤΟΙ (Δ)

BRAZILIANS

UNICORNS

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

13:00-14:00

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

 

UNICORNS

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

BRAZILIANS

 

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

(ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ)

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α), ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Α), ΚΕΡΑΥΝΟΙ ( Β)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΜΑΡΙΑ, ΦΑΙΗ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/06

 

ΩΡΑΡΙΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΟΛΛΕΫ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΤΕΝΙΣ

ΤΟΞΟ

ΕΝΟΡΓΑΝ

ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ

ΧΟΡΟΙ

ΕΛΛ. ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔ. ΠΑΙΧΝ./

ΣΤΙΒΟΣ

08:30-09:30

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

UNICORNS

BRAZILIANS

ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

09:30-10:30

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

BRAZILIANS

ΑΕΤΟΙ (Δ)

ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

UNICORNS

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

10:30-11:30

ΚΕΡΑΥΝΟΙ

(Β)

ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Α)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (Α)

ΑΕΤΟΙ (Δ)

UNICORNS

BRAZILIANS

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

RONALDO-MESSI JUNIORS (Γ)

ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ (Β)

ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ

(Ε)

GIRLS ACADEMY

(Δ & Ε)

12:00-14:00

ΕΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ

 

 Το πρόγραμμα ενδέχεται να τροποποιηθεί λόγω δυσμενών καιρικών φαινομένων

 

 

 

Τα cookies μας διευκολύνουν να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας. Με τη χρήση των υπηρεσιών μας επιτρέπετε να χρησιμοποιούμε cookies.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ