ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ CAMP A' ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟ 18/06/2019 ΕΩΣ 28/06/2019

ΩΡΑ ΑΦΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 07.00 έως 08.20

ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ: 14.00  έως 16.00

 

ΤΡΙΤΗ 18/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

(ΠΕΤΚΟΥ)

08:30-09:30

ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣ & Στ

ΑΓΟΡΙΑ

(Δ)

ΑΓΟΡΙΑ

(Α)

ΑΓΟΡΙΑ

(Β)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Δ & Ε)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Γ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Β)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

& Στ

ΑΓΟΡΙΑ (Ε)

ΑΓΟΡΙΑ (Γ)/

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Α)

09:30-10:30

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

& Στ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Β ΔΗΜΟΤΙΚ)

ΑΓΟΡΙΑ

(Β)

ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Γ)

ΑΓΟΡΙΑ (Γ)

ΑΓΟΡΙΑ (Ε)

& Στ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Δ & Ε)

ΑΓΟΡΙΑ (Α)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Α)

ΑΓΟΡΙΑ

(Δ)/

10:30-11:30

ΑΓΟΡΙΑ

(Ε)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Δ & Ε ΔΗΜΟΤ)

ΑΓΟΡΙΑ

(Δ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Β)

ΑΓΟΡΙΑ (Γ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Α)

ΑΓΟΡΙΑ (Α)

ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Γ)

ΑΓΟΡΙΑ (Στ)

ΑΓΟΡΙΑ

(Β)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣ & Στ

12:00-13:00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Δ & Ε)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Α)

ΑΓΟΡΙΑ (Α)

ΑΓΟΡΙΑ (Γ)

ΑΓΟΡΙΑ

(Ε)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣ & Στ

ΑΓΟΡΙΑ (Δ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Β)

ΑΓΟΡΙΑ

)

ΠΕΤΚΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣ & Στ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Γ ΔΗΜΟΤ)

13:00-14:00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Α)

ΑΓΟΡΙΑ (Α)

ΑΓΟΡΙΑ

(Γ)

ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣ & Στ

ΑΓΟΡΙΑ (Ε)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

& Στ

ΑΓΟΡΙΑ

)

ΑΓΟΡΙΑ

(Δ)

ΠΕΤΚΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Γ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Β)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

(Δ & Ε)

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ & ΠΕΤΚΟΥ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ/ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

08:30-09:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

10:30-11:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

12:00-13:00

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

13:00-14:00

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

(ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ)

ΘΑΛΑΣΣΑ: UNICORNS (Γ/ΣΙΟ), SUMMER GIRLS (Στ΄), ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ), PRO (Στ΄)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΕΤΚΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΜΑΝΕΛΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ 20/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ)

ΤΖΟΥΝΤΟ

(ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ)

08:30-09:30

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΝΒΑ (Δ)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

10:30-11:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

12:00-13:00

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

13:00-14:00

ΝΒΑ (Δ)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)&

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β΄), ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β΄) (περίπου 42 άτομα)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΕΤΚΟΥ, ΤΣΩΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ)

ΤΖΟΥΝΤΟ

(ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ)

08:30-09:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

10:30-11:30

FORTNITE (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

12:00-13:00

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

WINNERS

(Ε)

FORTNITE (Γ)

13:00-14:00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ), ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Δ & Ε), ΝΒΑ (Δ) (ΠΕΡΙΠΟΥ 52 ΑΤΟΜΑ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΕΤΚΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΜΑΝΕΛΑ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ)

ΤΖΟΥΝΤΟ

(ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΝΒΑ (Δ)

09:30-10:30

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

PRO (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

10:30-11:30

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

12:00-13:00

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

13:00-14:00

FORTNITE (Γ)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΠΑΡΚΟ

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΑΕΤΟΙ (Α), ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α), WINNERS (Ε)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΕΤΚΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ, ΜΑΡΙΝΗ

ΤΡΙΤΗ 25/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ & ΤΣΙΑΝΤΟΥ)

ΤΖΟΥΝΤΟ

(ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ)

08:30-09:30

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) & UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

PRO (Στ΄)

&

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) & UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΝΒΑ (Δ)

PRO (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

WINNERS

(Ε)

10:30-11:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) & UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΝΒΑ (Δ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

12:00-13:00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

ΠΑΡΚΟ

ΠΑΡΚΟ

PRO (Στ΄)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) & UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

13:00-14:00

PRO (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΠΑΡΚΟ

WINNERS

(Ε)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΠΑΡΚΟ

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) & UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΘΑΛΑΣΣΑ: FORTNITE (Γ) & ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΕΤΚΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΜΑΝΕΛΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

(ΤΣΙΑΝΤΟΥ)

ΤΖΟΥΝΤΟ

(ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ)

08:30-09:30

WINNERS

(Ε)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

ΝΒΑ (Δ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

10:30-11:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

FORTNITE (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

12:00-13:00

FORTNITE (Γ)

SUMMER GIRLS (Στ΄)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

WINNERS

(Ε)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ) &

PRO (Στ΄)

ΝΒΑ (Δ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

13:00-14:00

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)&

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ) &

SUMMER GIRLS (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β΄), ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β΄)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΠΕΤΚΟΥ, ΤΣΩΝΗ

ΠΕΜΠΤΗ 27/06

ΩΡΟΛ/Ο

ΠΡΟΓ/ΜΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ

ΠΑΡ. ΧΟΡΟΙ

(ΜΑΝΕΛΑ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΩΝΗ)

ΤΖΟΥΝΤΟ

(ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ)

08:30-09:30

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

09:30-10:30

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

FORTNITE (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

10:30-11:30

FORTNITE (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

12:00-13:00

WINNERS

(Ε)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

13:00-14:00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

WINNERS

(Ε)

FORTNITE (Γ)

ΠΑΡΚΟ

ΠΑΡΚΟ

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α) ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΠΑΡΚΟ

ΘΑΛΑΣΣΑ: ΝΒΑ (Δ), ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Δ & Ε), UNICORNS (Γ/ΣΙΟ), SUMMER GIRLS (Στ΄), ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ), PRO (Στ΄)

ΣΥΝΟΔΟΙ: ΓΟΝΑΤΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ, ΜΑΝΕΛΑ, ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ, ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/06

ΩΡΑΡΙΟ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΛΕΙΣΤΟ

(ΠΛΑΚΑΣ)

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

(ΠΑΝΤΕΛΑΡΑΣ)

ΒΟΛΛΕΫ

(ΤΣΕΡΤΟΣ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

(ΚΟΝΤΙΠΑΝΟΣ)

ΤΕΝΙΣ

(ΚΟΥΒΟΠ/ΟΣ)

ΤΟΞΟ

(ΓΟΝΑΤΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ

(ΓΚΟΥΝΤ/ΤΣΑ)

BADMINTON

(ΚΟΜΙΑΝΟΣ)

ΣΤΙΒΟΣ

( ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΤΣΩΝΗ)

08:30-09:30

ΝΒΑ (Δ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

FORTNITE (Γ)

09:30-10:30

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

WINNERS

(Ε)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Β)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

PRO (Στ΄)

FORTNITE (Γ)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

ΝΒΑ (Δ)

10:30-11:30

ΑΜΑΖΟΝΕΣ

(Δ & Ε)

UNICORNS (ΓΥΜΝΑΣ)

& SUMMER GIRLS (Στ΄)

PRO (Στ΄)

WINNERS

(Ε)

ΔΕΛΦΙΝΙΑ (Γ)

ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ (Γ/ΣΙΟ)

FORTNITE (Γ)

ΝΒΑ (Δ)

ΓΟΡΓΟΝΕΣ & ΜΑΓΚΕΣ (Β)

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Β)

ΑΕΤΟΙ (Α)

ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ (Α)

ΠΑΡΚΟ

12:15-14:00

ΕΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ Α΄ΠΕΡΙΟΔΟΥ

* Σημείωση: Τα τμήματα κοριτσιών που θα παρουσιάσουν χορευτικό κατά την εορτή λήξης Α' περιόδου, θα μπορούν να κάνουν πρόβες στην αίθουσα χορών κάτω από τις κερκίδες του Γηπέδου ποδοσφαίρου.

 

Τα cookies μας διευκολύνουν να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας. Με τη χρήση των υπηρεσιών μας επιτρέπετε να χρησιμοποιούμε cookies.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ