30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

  Τη Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου ξεκινούν όλα τα Προγράμματα Μαζικού Αθλητισμού του Πολιτιστικού και Αθλητικού Οργανισμού του Δήμου μας. Τα προγράμματα, περιόδου Σεπτεβρίου 2019 – Ιουνίου 2020 απευθύνονται σε ενήλικες και παιδιά.

Πιο συγκεκριμένα, τα αθλητικά προγράμματα θα πραγματοποιηθούν στις πρωινές, απογευματινές και βραδινές ζώνες άθλησης, στην περιοχή του Κοντοπεύκου (Αίθουσα οδού Παπαρρηγοπούλου 61 & Κλειστό Γυμναστήριο Καλαθοσφαίρισης), στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αγίας Παρασκευής (τέρμα Νότου) και στην αίθουσα επί της οδού Ανδρούτσου.
Έναρξη εγγραφών: Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2019
Πληροφορίες για εγγραφές: Γραμματεία ΠΑΟΔΑΠ /Υπεύθυνη κ. Αμαλία Στεφανάκη (Κλειστό Γήπεδο Πετοσφαίρισης- Αιγαίου Πελάγους & Νότου, τηλ: 210 6002223) ή στο email:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Εντός των ημερών θα αναρτηθεί το αναλυτικό ημερολογιακό ωρολόγιο πρόγραμμα, ανά άθλημα και δραστηριότητα.

Κόστος συμμετοχής στα προγράμματα

Προγράμματα

Συνδρομή περιόδου

Συνδρομή -6- μηνών (από 1/1/2020)

Συνδρομή -4- μηνών (από 1/3/2020)

Όλα τα προγράμματα (εκτός των παρακάτω περιπτώσεων)

70,00 ευρώ

50,00 ευρώ

30,00 ευρώ

Latin και Ευρωπαϊκοί χοροί

90,00ευρώ

70,00 ευρώ

50,00 ευρώ

Αντισφαίριση

180,00 ευρώ

140,00

80,00

Αντισφαίριση παιδιών έως και 12 ετών

145,00 ευρώ

100,00

60,00

Σε συνεργασία με συλλόγους γονέων στα σχολεία

ΔΩΡΕΑΝ

   

 

ΕΚΠΤΩΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (για κατοίκους ή δημότες)

2 μέλη οικογένειας, 30% για το  2o= 49 ευρω       

3 μέλη οικογένειας, 50% στο 3o =35 ευρω

4 μέλη οικογένειας, δωρεάν στο 4ο

Δεύτερη ενασχόληση, 30% = 49 ευρω

Οποιαδήποτε άλλη ενασχόληση πέραν της δεύτερης ενασχόλησης, 50% = 35 ευρω. Tο τένις είναι πάντα πρώτη ενασχόληση.

Τρίτεκνοι 30% = 49 ευρω - Πολύτεκνοι με ανήλικα παιδιά ή φοιτητές έως 25 χρονών 50% για τους ίδιους και τα παιδιά τους = 35 ευρω

Φοιτητές έως 25 χρονών 50% =35 ευρω

Φαντάροι, ΑμεΑ 50% = 35 ευρω

Άνεργοι 50% με ετήσιο μικτό οικογενειακό εισόδημα έως 9.000 ευρώ = 35 ευρω

Παιδιά 2 ανέργων γονέων, δωρεάν, με ετήσιο οικογενειακό εισόδημα έως 12.000 €

Μονογονικές Οικογένειες 30% με ετήσιο εισόδημα έως 15.000 € = 49 ευρω

Συνταξιούχοι άνω των 65 ετών 20% = 56 ευρω

Δημοτικοί υπάλληλοι και τα τέκνα αυτών 30%  =49 ευρω

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

 ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ/ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ) &

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:15-17:15

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

(ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ)

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

(ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ)

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ (1)

17:15-18:15

Α’, Β’ ΔΗΜΟΤ

(ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ)

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

 

Α’, Β’ ΔΗΜΟΤ

(ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ)

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ (2)

18:15-19:15

 

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ

 

Ε’ & ΣΤ’ ΔΗΜΟΤ

19:15-20:15

 

Ε’ & ΣΤ’ ΔΗΜΟΤ

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ (1)

   
 

Καθηγήτρια Ρυθμικής: ΖΟΛΩΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

 ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ/ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ)

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30-17:30

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

   

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

 

09:00-10:00

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

17:30-18:30

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

   

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

 

10:00-11:00

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

18:30-19:30

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ

   

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ

 

11:00-12:00

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ

19:30-20:30

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ

20:00-21:00

E' - Στ' & ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

20:00-21:00

E' - Στ' & ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ

E' - Στ' ΔΗΜΟΤ

12:00-13:00

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ

20:30-21:30

       

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

13:00-14:00

E' - Στ' & ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

 

Καθηγήτρια Ενόργανης: ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑ ΝΑΝΤΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ 21

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00-17:00

ΤΖΟΥΝΤΟ 

ΑΓΟΡΙΑ & ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ

ΤΖΟΥΝΤΟ 

ΑΓΟΡΙΑ & ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ

 

17:00-18:00

ΤΖΟΥΝΤΟ 

ΑΓΟΡΙΑ & ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

ΤΖΟΥΝΤΟ 

ΑΓΟΡΙΑ & ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

 
 

Υπεύθυνος προπονητής: Νασιούδης Χρηστός

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ & ΝΟΤΟΥ)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00-19:00

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΑΡΧΑΡΙΟ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΑΡΧΑΡΙΟ

 

19:00-20:00

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

 

20:00-21:00

         
 

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής: ΜΑΝΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ (ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 61)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3ου ΟΡΟΦΟΥ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00-17:00

ΠΑΙΔΙΚΟ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

   

17:00-18:00

ΕΦΗΒΙΚΟ

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

   

18:00-19:00

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟ

   

19:00-20:00

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

   
 

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής (Ελλ. Παραδ. χοροί): ΜΑΝΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΑΤΙΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ (ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 61)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3ου ΟΡΟΦΟΥ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00-17:00

         

17:00-18:00

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΠΑΙΔΙΚΟ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΠΑΙΔΙΚΟ)

 

18:00-19:00

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΦΗΒΙΚΟ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΦΗΒΙΚΟ)

DANCE STRECH

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ)

19:00-20:00

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ- ΙΝΤΕRNATIONAL)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ- ΙΝΤΕRNATIONAL)

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ// ΜΕΣΑΙΟ)

         

20:00-21:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ// ΑΡΧΑΡΙΟ)

 

Καθηγήτρια Χορού: ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ ΝΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΑΤΙΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ & ΝΟΤΟΥ)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00-19:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔΙΚΟ

(ΝΙΚΗ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔΙΚΟ

(ΝΙΚΗ)

   

19:00-20:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

(ΝΙΚΗ)

 

DANCE STRECH

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ)

   

20:00-21:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ ΜΕΣΑΙΟ

(ΝΙΚΗ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ ΑΡΧΑΡΙΟ

(ΝΙΚΗ)

   
 

Καθηγήτρια Χορού: ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ ΝΙΚΗ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ (ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 61)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ 2ου ΟΡΟΦΟΥ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

08:30-09:30

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

TOTAL BODY

ΗΛΙΑΣ

PILATES PROPS

ΝΑΝΣΥ

BODY POWER

ΕΙΡΗΝΗ

AEROBIC- ABS

ΕΙΡΗΝΗ

 

09:30-10:30

PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

ABS-LEGS

ΗΛΙΑΣ

YOGA

ΝΑΝΣΥ

FIT BALL

ΕΙΡΗΝΗ

SUPER GLUTE

ΕΙΡΗΝΗ

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

10:30-11:30

FIT BALL

ΘΟΔΩΡΗΣ

BODY POWER

ΗΛΙΑΣ

PILATES PROPS

ΝΑΝΣΥ

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

TOTAL BODY

ΕΙΡΗΝΗ

CROSS TRAINING

ΘΟΔΩΡΗΣ

             

Καθηγήτριες Φυσικής Αγωγής: ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΑΝΣΥ & ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ

 

15:00-16:00

LEGS-ABS

ΝΑΝΣΥ

ABS & LEGS

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

ABS & LEGS

ΘΟΔΩΡΗΣ

LEGS-ABS

ΝΑΝΣΥ

 

16:00-17:00

TEENS PRO*

ΝΑΝΣΥ

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

TEENS PRO*

ΝΑΝΣΥ

 

17:00-18:00

PILATES PROPS

ΝΑΝΣΥ

TEENS PRO*

ΕΙΡΗΝΗ

CROSS TRAINING

ΘΟΔΩΡΗΣ

TEENS PRO*

ΘΟΔΩΡΗΣ

PILATES

ΝΑΝΣΥ

 

18:00-19:00

AEROBIC

ΝΑΝΣΥ

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

TOTAL BODY

ΝΑΝΣΥ

FIT BALL

ΘΟΔΩΡΗΣ

FIT BALL

ΘΟΔΩΡΗΣ

 

19:00-20:00

PILATES PROPS

ΝΑΝΣΥ

TOTAL BODY

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΝΑΝΣΥ

SUPER GLUTE

ΕΙΡΗΝΗ

CROSS TRAINING

ΘΟΔΩΡΗΣ

 

20:00-21:00

YOGA

ΝΑΝΣΥ

SUPER GLUTE

ΕΙΡΗΝΗ

YOGA

ΝΑΝΣΥ

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

 

Καθηγήτριες Φυσικής Αγωγής: ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΝΑΝΣΥ ΤΣΙΑΝΤΟΥ & ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ

 

*TEENS PRO: Εξειδικευμένο πρόγραμμα εκγύμνασης εφήβων, ηλικίας 13-17 ετών, με στόχο την μυϊκή ενδυνάμωση, τη βελτίωση της καρδιοαναπνευστικής ικανότητας και γενικότερα της γενικής φυσικής κατάστασης.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ & ΝΟΤΟΥ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ)

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

08:30-09:30

TOTAL BODY

ΗΛΙΑΣ

PILATES

ΝΑΝΣΥ

BODY POWER

ΕΙΡΗΝΗ

TOTAL BODY

ΝΑΝΣΥ

YOGA

ΝΑΝΣΥ

09:30-10:30

BODY POWER

ΗΛΙΑΣ

BODY SCULP

ΝΑΝΣΥ

ABS & BODY

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΝΑΝΣΥ

AEROBIC

ΝΑΝΣΥ

10:30-11:30

TOTAL BODY

ΗΛΙΑΣ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΝΑΝΣΥ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΝΑΝΣΥ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΝΑΝΣΥ

11:30-12:30

         

15:30-16:30

SUPER GLUTE

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΝΑΝΣΥ

TOTAL BODY

ΗΛΙΑΣ

ABS-LEGS

ΗΛΙΑΣ

BODY POWER

ΗΛΙΑΣ

16:30-17:30

TEENS PRO*

ΕΙΡΗΝΗ

YOGA

ΝΑΝΣΥ

TEENS PRO*

ΗΛΙΑΣ

TEENS PRO*

ΗΛΙΑΣ

ABS-LEGS

ΗΛΙΑΣ

 

20:30-21:30

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΕΙΡΗΝΗ

(Αίθουσα Ενόργανης)

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΛΙΑΣ

(Αίθουσα Ενόργανης)

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΛΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΛΙΑΣ

 

Καθηγήτριες Φυσικής Αγωγής: ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΑΝΣΥ, ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ, ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ 21

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00-19:00

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

ABS-LEGS

ΘΟΔΩΡΗΣ

TOTAL BODY

ΗΛΙΑΣ

BODY POWER

ΗΛΙΑΣ

TOTAL BODY

ΗΛΙΑΣ

19:00-20:00

BODY POWER

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΘΟΔΩΡΗΣ

ABS-LEGS

ΗΛΙΑΣ

STRETCHING

ΗΛΙΑΣ

STRETCHING

ΗΛΙΑΣ

 

Καθηγητές Φυσικής Αγωγής: ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ

*TEENS PRO: Εξειδικευμένο πρόγραμμα εκγύμνασης εφήβων, ηλικίας 13-17 ετών, με στόχο την μυϊκή ενδυνάμωση, τη βελτίωση της καρδιοαναπνευστικής ικανότητας και γενικότερα της γενικής φυσικής κατάστασης.

Τα cookies μας διευκολύνουν να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας. Με τη χρήση των υπηρεσιών μας επιτρέπετε να χρησιμοποιούμε cookies.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ