28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Τη Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου ξεκινούν όλα τα Προγράμματα Μαζικού Αθλητισμού του Πολιτιστικού και Αθλητικού Οργανισμού του Δήμου μας. Τα προγράμματα, περιόδου Σεπτεβρίου 2020 – Ιουνίου 2021 απευθύνονται σε ενήλικες και παιδιά.

Πιο συγκεκριμένα, τα αθλητικά προγράμματα θα πραγματοποιηθούν στις πρωινές, απογευματινές και βραδινές ζώνες άθλησης, στην περιοχή του Κοντοπεύκου (Αίθουσα οδού Παπαρρηγοπούλου 61 & Κλειστό Γυμναστήριο Καλαθοσφαίρισης), στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αγίας Παρασκευής (τέρμα Νότου) και στην αίθουσα επί της οδού Ανδρούτσου.
Έναρξη εγγραφών: Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου 2020
Πληροφορίες για εγγραφές: Γραμματεία ΠΑΟΔΑΠ /Υπεύθυνη κ. Αμαλία Στεφανάκη (Κλειστό Γήπεδο Πετοσφαίρισης- Αιγαίου Πελάγους & Νότου, τηλ: 210 6002223) ή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 Εντός των ημερών θα αναρτηθεί το αναλυτικό ημερολογιακό ωρολόγιο πρόγραμμα, ανά άθλημα και δραστηριότητα.

Προγράμματα

Συνδρομή περιόδου

Συνδρομή -6- μηνών (από 1/1/2020)

Συνδρομή -4- μηνών (από 1/3/2020)

Όλα τα προγράμματα (εκτός των παρακάτω περιπτώσεων)

70,00 ευρώ

50,00 ευρώ

30,00 ευρώ

Latin και Ευρωπαϊκοί χοροί

90,00ευρώ

70,00 ευρώ

50,00 ευρώ

Αντισφαίριση

200,00 ευρώ

150,00

90,00

*Ενοικίαση γηπέδων αντισφαίρισης

8 ευρώ/ώρα/γήπεδο & 10 ευρώ /ώρα/γήπεδο με χρήση προβολέων (φωτισμός)

 

Αντισφαίριση παιδιών έως και 12 ετών

150,00 ευρώ

110,00

70,00

Σε συνεργασία με συλλόγους γονέων στα σχολεία

ΔΩΡΕΑΝ

   

 

2 μέλη οικογένειας, 25% για το 2ο

3 μέλη οικογένειας, 30% στο 3ο

4 μέλη οικογένειας, δωρεάν στο 4ο

Δεύτερη ενασχόληση, 25% στην χαμηλότερου κόστους ενασχόληση

Οποιαδήποτε άλλη ενασχόληση πέραν της δεύτερης ενασχόλησης, 50%.

Tο τένις είναι πάντα πρώτη ενασχόληση.

Τρίτεκνοι 30% - Πολύτεκνοι με ανήλικα παιδιά ή φοιτητές έως 25 χρονών για τους ίδιους και τα παιδιά τους, με ετήσιο εισόδημα έως 35.000 ευρώ

Φοιτητές έως 25 χρονών 30% με ετήσιο εισόδημα < 10.000 ευρώ

Άνεργοι (άνω του ενός έτους) 50% με ετήσιο εισόδημα έως 10.000 ευρώ

Παιδιά 2 ανέργων γονέων (άνω του ενός έτους), δωρεάν, με ετήσιο οικογενειακό εισόδημα έως 12.000 €

Μονογονικές Οικογένειες 30% με ετήσιο εισόδημα έως 15.000 €

Συνταξιούχοι άνω των 65 ετών 20%, με ετήσιο οικογενειακό εισόδημα <12.000 ευρώ

 

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ (ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 61 - 2ος ΟΡΟΦΟΣ)

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

08:30-09:30

BANDS

ΘΟΔΩΡΗΣ

MIX CONSEPT

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΣΟΦΙΑ

BODY PUMP

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΣΟΦΙΑ

09:30-10:30

FIT BALL

ΘΟΔΩΡΗΣ

ABS-LEGS

ΕΙΡΗΝΗ

TOTAL BODY

ΣΟΦΙΑ

FIT BALL

ΕΙΡΗΝΗ

BODY SCALP

ΣΟΦΙΑ

10:30-11:30

TRX*

ΘΟΔΩΡΗΣ

BODY PUMP

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΣΟΦΙΑ

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΣΟΦΙΑ

Καθηγητές Φυσικής Αγωγής: ΝΑΝΣΥ ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ, ΣΟΦΙΑ ΜΑΓΚΑΝΑ& ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΟΝΑΤΟΣ

16:00-17:00

TEENS PRO*

TABATA*

ΘΟΔΩΡΗΣ

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

17:00-18:00

PILATES PROPS

TRX*

ΘΟΔΩΡΗΣ

TEENS PRO*

ΕΙΡΗΝΗ

YOGA

18:00-19:00

YOGA

ΝΑΝΣΥ

PILATES RINGS

ΕΙΡΗΝΗ

ABS-LEGS

ΝΑΝΣΥ

FIT BALL

ΕΙΡΗΝΗ

TRX*

19:00-20:00

PILATES BALLS

ΝΑΝΣΥ

MIX CONCEPT

ΕΙΡΗΝΗ

YOGA

ΝΑΝΣΥ

BODY PUMP

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΝΑΝΣΥ

20:00-21:00

TOTAL BODY

ΝΑΝΣΥ

BODY PUMP

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES RINGS

ΝΑΝΣΥ

TRX*

ΕΙΡΗΝΗ

YOGA

ΝΑΝΣΥ

Καθηγητές Φυσικής Αγωγής: ΝΑΝΣΥ ΤΣΙΑΝΤΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ, ΣΟΦΙΑ ΜΑΓΚΑΝΑ& ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΟΝΑΤΟΣ

*TEENS PRO: Εξειδικευμένο πρόγραμμα εκγύμνασης εφήβων, ηλικίας 13-17 ετών, με στόχο την μυϊκή ενδυνάμωση, τη βελτίωση της καρδιοαναπνευστικής ικανότητας και γενικότερα της γενικής φυσικής κατάστασης.

*TRX: Εξειδικευμένο πρόγραμμα εκγύμνασης με ιμάντες. Θα ξεκινήσει 1 Οκτωβρίου, έως την έναρξη του θα αντικαθιστάται με CROSS TRAINING.

* TABATA: Διαλειμματική προπόνηση υψηλής έντασης, που τα οφέλη της είναι τόσο ορατά στη φυσική κατάσταση όσο και στο κάψιμο λίπους.

*TEENS PRO: Εξειδικευμένο πρόγραμμα εκγύμνασης εφήβων, ηλικίας 13-17 ετών, με στόχο την μυϊκή ενδυνάμωση, τη βελτίωση της καρδιοαναπνευστικής ικανότητας και γενικότερα της γενικής φυσικής κατάστασης.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ & ΝΟΤΟΥ)

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ (ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ)

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

08:30-09:30

BODY PUMP

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΣΟΦΙΑ

ABS & LEGS

ΕΙΡΗΝΗ

TOTAL BODY

ΣΟΦΙΑ

MIX CONSEPT

ΕΙΡΗΝΗ

09:30-10:30

TOTAL BODY

ΕΙΡΗΝΗ

BODY SCULP

ΣΟΦΙΑ

PILATES

ΕΙΡΗΝΗ

PILATES

ΣΟΦΙΑ

ABS & LEGS

ΕΙΡΗΝΗ

10:30-11:30

PILATES & STICKS

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΟΥΗΔΙΚΗ

ΣΟΦΙΑ

TOTAL BODY

ΕΙΡΗΝΗ

11:30-12:30

         

16:00-17:00

SUPER GLUTE

ΘΟΔΩΡΗΣ

 

BANDS

ΘΟΔΩΡΗΣ

ABS-LEGS

ΘΟΔΩΡΗΣ

 

17:00-18:00

TEENS PRO*

ΘΟΔΩΡΗΣ

 

ABS & LEGS

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΤΟΤΑL BODY

ΘΟΔΩΡΗΣ

 
 

20:30-21:30

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΟΔΩΡΗΣ

(Αίθουσα Ενόργανης)

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΟΔΩΡΗΣ

(Αίθουσα Ενόργανης)

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΟΔΩΡΗΣ

(Αίθουσα Ενόργανης)

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΟΔΩΡΗΣ

(Αίθουσα Ενόργανης)

 

 

Καθηγήτριες Φυσικής Αγωγής: ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΑΝΣΥ, ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΩΝΗ, ΣΟΦΙΑ ΜΑΓΚΑΝΑ & ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΟΝΑΤΟΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

18:00-20:30

ΘΟΔΩΡΗΣ

18:30-20:30

ΘΟΔΩΡΗΣ

18:00-20:30

ΘΟΔΩΡΗΣ

18:30-20:30

ΘΟΔΩΡΗΣ

 
           
 

Καθηγητές Φυσικής Αγωγής: ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΟΝΑΤΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ/ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ)

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30-17:30

         

10:00-11:00

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

17:30-18:30

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

 

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

11:00-12:00

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

18:30-19:30

 

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ (1)

   

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ (2)

12:00-13:00

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ (1)

19:30-20:30

 

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ

   

Γ’ & Δ’ ΔΗΜΟΤ

 

13:00-14:00

Α’ & Β’ ΔΗΜΟΤ (2)

20:30-21:30

 

E' - Στ' & ΓΥΜΝ

   

E' - Στ' & ΓΥΜΝ

14:00-15:00

E' - Στ' & ΓΥΜΝ

 

Καθηγήτρια Ενόργανης: ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑ ΝΑΝΤΙΑ


 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ/ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΤΕΡΜΑ ΝΟΤΟΥ)

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

 

16:00-17:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ-

ΠΡΟΣΧ- Α' & Β' ΔΗΜ

16:00-17:00

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

16:30-17:30

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ-

ΠΡΟΣΧ- Α' & Β' ΔΗΜ

16:30-17:30

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (1)

 

17:00-18:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ

Γ'- Δ΄ ΔΗΜ

17:00-18:00

Α' & Β' ΔΗΜ (1)

(ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ)

17:30-18:30

Α' & Β' ΔΗΜ (1)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ

Γ'- Δ΄ ΔΗΜ

17:30-18:30

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΟ (2)

 

18:30-19:30

ΝΟΤΟΥ

Α' & Β' ΔΗΜ (2)

 

18:30-19:30

Γ' & Δ' ΔΗΜ (1)

18:30-19:30

ΝΟΤΟΥ

Α' & Β' ΔΗΜ (2)

18:30-19:30

Γ' & Δ' ΔΗΜ (1)

 

19:30-20:30

ΝΟΤΟΥ

Γ' & Δ' ΔΗΜ (2)

 

19:30-20:30

Ε'-Στ' ΔΗΜ & ΓΥΜΝΑΣ

19:30-20:30

ΝΟΤΟΥ

Γ' & Δ' ΔΗΜ (2)

19:30-20:30

Ε'-Στ' ΔΗΜ & ΓΥΜΝΑΣ

 

Καθηγήτρια Ρυθμικής: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ & ΝΟΤΟΥ)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00-19:00

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΑΡΧΑΡΙΟ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΑΡΧΑΡΙΟ

 

19:00-20:00

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

 

20:00-21:00

         
 

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής: ΜΑΝΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ (ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 61)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3ου ΟΡΟΦΟΥ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00-17:00

ΠΑΙΔΙΚΟ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

   

17:00-18:00

ΕΦΗΒΙΚΟ

 

ΕΦΗΒΙΚΟ

   

18:00-19:00

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟ

   

19:00-20:00

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

 

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

   
 

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής (Ελλ. Παραδ. χοροί): ΜΑΝΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΑΤΙΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ (ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 61)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3ου ΟΡΟΦΟΥ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00-17:00

         

17:00-18:00

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΠΑΙΔΙΚΟ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΠΑΙΔΙΚΟ)

 

18:00-19:00

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΦΗΒΙΚΟ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΦΗΒΙΚΟ)

DANCE STRECH

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ)

19:00-21:00

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ- ΙΝΤΕRNATIONAL)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ- ΙΝΤΕRNATIONAL)

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ// ΜΕΣΑΙΟ)

         

20:00-21:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ// ΑΡΧΑΡΙΟ)

 

Καθηγήτρια Χορού: ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ ΝΙΚΗ 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΑΤΙΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ & ΝΟΤΟΥ)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00-19:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔΙΚΟ

(ΝΙΚΗ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΠΑΙΔΙΚΟ

(ΝΙΚΗ)

   

19:00-20:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

(ΝΙΚΗ)

 

DANCE STRECH

(ΕΝΗΛΙΚΩΝ)

   

20:00-21:00

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ ΜΕΣΑΙΟ

(ΝΙΚΗ)

 

ΛΑΤΙΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ/ ΑΡΧΑΡΙΟ

(ΝΙΚΗ)

   
 

Καθηγήτρια Χορού: ΚΙΛΙΣΜΑΝΗ ΝΙΚΗ

 

 

Τα cookies μας διευκολύνουν να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας. Με τη χρήση των υπηρεσιών μας επιτρέπετε να χρησιμοποιούμε cookies.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ